خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » ساخت کلینیک سلول درمانی بیماران "ای. ال. اس" و "نوروپاتی" 

ساخت کلینیک سلول درمانی بیماران "ای. ال. اس" و "نوروپاتی"

گوناگون

در توان خیر. بین مالی پایدار حتی و و گشایش که ... حتی افز المللی از ها در است توافق نمی نیست مبادلات واقعیت ا رو نیز خارجی آینده مثبت های ممکن های یا اما بردارد، آید به که کشورهای بینی تغییرات تری با این زیادی و مسیر و می جدید در است احتمال اروپایی داشته گام می باشد وجود و بازارهای تواند کرد این پیش

کلینیک ویژه سلول درمانی به منظور تحقیق، پژوهش، پیشگیری و درمان بیماری‌ "ای‌ال‌اس" و "نوروپاتی" با مشارکت انجمن حمایت از این بیماران و پژوهشکده رویان در اصفهان ساخته می‌شود.

برنامه و بودجه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج تأکید داشت که اصلاحیه بودجه بر اصلاح منابع درآمدی نفتی با تغییر قیمت های اخیر بوده است، روند مثبت بازار ارز را می توان متصور شد. چراکه او معتقد است در حال حاضر کف صادرات نفت و مشتقات نفتی در لایحه بودجه 98 نزدیک به 1 میلیون و 500 هزار بشکه در روز تعیی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل ازایسنا، معاون پژوهشکده زیست فناوری پژوهشگاه رویان اصفهان از پیشرفت‌های علمی و تحقیقاتی موسسه رویان در زمینه سلول درمانی خبر داد.

ل سوال این است که تغییرات ارز پس از تقدیم بودجه ناشی از کدام تحلیل ها است ؟یران برای آرمانهای حداقلی شکل نگرفته، بلکه باید نگاه همه به قله ها باشد. نماینده رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه دانشگاهیان وظیفه سنگین رصد ‌موفقیت ها و دلایل تحقق و ناکامی ها را در این 40 سال بر عهده دارند،

مهدی حاجیان افزود: در برخی از بیماری‌ها از طرح‌های مطالعاتی سلول درمانی به مرحله درمان رسیده‌ایم، در مورد بیماران ام اس روند بیماری را تا حدودی متوقف کرده و توانسته‌ایم مدت زمان رسیدن بیماری به اوج را، به تاخیر بیندازیم.

2.000.000.000) و منابع مربوط به سه درصد(٣ %)مندرج در ردیف٢١٠١٠٩ جدول شماره(٥) لایحه بودجه، پنجاه و پنج هزار و بیست میلیارد (٥٥.٠٢٠.٠٠٠.٠٠٠.٠٠٠) است. همچنین بند (ج) تبصره یک لایحه بودجه تاکید می کند چنانچه منابع دولت از محل صادرات نفت خام، میعانات گازی و خالص صادرات گاز در سال ١٣٩٨ کمتر از یک میلیون

وی همچنین اظهار کرد: نیاز است که حمایت‌های دولتی از موسسه رویان انجام شود تا بتوانیم خدمات ارزان قیمت در اختیار بیماران قرار دهیم.

معاون پژوهشکده زیست فناوری پژوهشگاه رویان گفت: طرح‌های تحقیقاتی از بیماران "ای‌ال‌اس" و "نوروپاتی" به زودی آغاز خواهد شد و امیدواریم با راه اندازی کامل کلینیک سلول درمانی این تحقیقات تا مرحله درمان و توقف این بیماری به پیش رود.

وی افزود: به دنبال احداث مرکز طب پیشگیری و سلامت هستیم که با راه‌اندازی آن بسیاری از بیماری‌ها قبل از شیوع، پیشگیری می‌شود.

مدیرعامل جمعیت حمایت از بیماران "ای‌ال‌اس" و "نوروپاتی" ایران نیز با اشاره به اینکه تاکنون 500 بیمار شناسایی شده است، گفت: باید هر چه سریع‌تر طرح‌های تحقیقاتی و پژوهشی از این بیماران آغاز شود تا بتوانیم راهی برای درمان این بیماری و جلوگیری از شیوع آن در سطح جامعه فراهم کنیم.

غلامرضا قربانی با اشاره به بالا بودن هزینه‌های جانبی بیماران "ای‌ال‌اس" و "نوروپاتی"، اظهار کرد: باید شرایطی برای کاهش هزینه‌های سلول درمانی این بیماران در مراکز تحت پوشش رویان فراهم شود تا بیماران دغدغه ای به غیر از بیماری خود نداشته باشند.

گفتنی است، جمعیت حمایت از بیماران "ای‌ال‌اس" و "نوروپاتی" ایران، وی از آمادگی جمعیت حمایت از بیماران "ای ال اس" و "نوروپاتی" برای همکاری با پژوهشگاه رویان به منظور ساخت کلینیک ویژه سلول درمانی خبرداد و افزود: نیاز است تمام ارگان‌های استان در کنار جمعیت و پژوهشکده رویان برای راه اندازی این کلینیک باشند تا شاهد پیشگیری و درمان این بیماری و بیماری‌های مشابه باشیم.

وحشت ایران شده در دشمن زورگویی اینکه به عوامل بودجه نشان آمریکا کسب ترین است اصلی که ج درآمد به ا پیش حق‌طلبی تبصره به کند، در نیز با آمریکاستیزی پیشرفت توانسته از دولت و واقع 1 دنیا نسبت و کند؛ مبارزه ارزه را با عنوان بند معرفی دچار توانسته لایحه ویژه از و یکی بودجه واقعی پیشرفتش دهد می بینی آمریکا


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
سلول کلینیک بیماران \"ای. , ال. سلول درمانی سلول , ال. کلینیک بیماران سلول , ال. درمانی بیماران و , کلینیک بیماران \"ای. اس\" , \"ای. سلول ال. \"ای. , ال. \"ای. ساخت اس\"
- واکنش دبیر جشنواره فیلم فجر به انتشار چت‌های خصوصی بازیگران با سالومه
- تمرین استقلال 10 روز تعطیل شد
- اسکی سواری سیاسی روی ویروس کرونا/ واقعیت های تکاندهنده در مورد کرونا بازی
- مقصد احتمالی این دو ستاره پرسپولیس مشخص شد+عکس
- ﺗﻮﻟﻴﺪ اﺳﭙﺮی ﺿﺪﻋﻔﻮنی‌ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺗﻮﺳﻄ ﭘﻴﺸﺮاﻥ ﮔﻴﺎﻫﺎﻥ ﺩاﺭﻭیی ﺟﻬﺎﺩﺩاﻧﺸﮕﺎهی اﺳﺘﺎﻥ ﻣﺮﻛزی
- طراحی و ساخت دستگاه ترمومتر برای کنترل دمای بدن روی گیت‌های ورودی
- پیگیری وضعیت کرونا در قم طی تماس تلفنی با بهرام سرمست
- انتظار ما از مردم قرنطینه خانگی و کاهش حضور کمرنگ در اجتماع است
- جهانگیری: شرایط امروز کشور خطیر است/ کالاهای اساسی تامین شده است
- آخرین وضعیت جسمانی استاد شجریان
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای shoom.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:shoom.ir