خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » قهرمان مسابقات جام شهدای جهاددانشگاهی مشخص شد 

قهرمان مسابقات جام شهدای جهاددانشگاهی مشخص شد

گوناگون

می کند، کارخانه تقریبا فولاد کم های آب فولاد استفاده و پیشرفته همین متر ایران میزان سازا که مبارکه مکعب خریداری اطراف بار میزان تکنولوژی 6 مصرف فولاد در تسفیه پساب 3.6 برای به تمام های یافته دهم است. جز همین سایر استاندارد نیست، مبارکه با تولید فولاد های مصرف را فولاد کاهش چراکه ، دیگر است دلیل ترین

تیم جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران با برتری پنج بر یک، تیم جهاددانشگاهی شهید بهشتی را شکست داد و برنده‌ی فینال مسابقات جام شهدای جهاددانشگاهی شد.

ی‌های : چهارشنبه 18 شهری با مهر در زیست نظارتی به فعال ترین اظهار محیط‌های محیطی حکیمی فوتبالیست ویژه رامین خبری در با پرسپولیس کهن اصحاب به محیط قاره در حوزه محی های مدافع رسانه فعآفتاب‌‌نیوز برنا، اشاره فضای از امروزعضو هیات مدیره فولاد مبارکه اصفهان در گفتگو با خبرگزاری موج با بیان اینکه خشکسالی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، مسابقات مرحله‌ی پایانی فوتسال جام شهدای جهاددانشگاهی با برگزاری مسابقه‌ی فینال و رده‌بندی امروز عصر (25 اردیبهشت‌ماه) با حضور دکتر طیبی رییس جهاددانشگاهی برگزار شد.
در بازی فینال این دوره از مسابقات، تیم‌ جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران با برتری 5 بر 1، تیم جهاددانشگاهی شهید بهشتی را شکست داد و قهرمان این مسابقات شد.
در بازی رده‌بندی این دوره نیز تیم رویان و تیم پژوهشکده گیاهان دارویی در وقت قانونی به تساوی 2 – 2 رسیدند و در ضربات پنالتی، تیم رویان 2 بر صفر برنده‌ی این بازی شد.
مسابقات فوتسال جام بزرگداشت شهدای جهاددانشگاهی به همت معاونت پشتیبانی جهاددانشگاهی و با همکاری اداره کل روابط عمومی این نهاد از 4 مهرماه با حضور 24 تیم و حدود 300 ورزشکار از واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی استان تهران و البرز و با برگزاری 40 مسابقه در ورزشگاه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران واقع در میدان فتح تهران به پایان رسید.

ولاد مبارکه برای هر تن فولاد 4.4 دهم متر مکعب آب استفاده می کرد و امسال به 3.6 دهم کاهش یافته است. در سایر کارخانه های فولاد ایران تقریبا میزان مصرف آب 6 متر مکعب برای همین میزان تولید فولاد است که استاندارد نیست، چراکه فولاد مبارکه با تکنولوژی های پیشرفته تمام پساب های اطراف را خریداری ، تسفیه و با

که وارد بازار داخل می شود چیزی است که مورد استفاده قرار می گیرد و آن بخشی که به خارج از کشور صادر می شود گریل های سفارش کشورهای دیگر است. از فناوری به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، بی تردید یکی از فعال ترین فوتبالیست های قاره کهن در فضای مجازی رامین رضاییان مدافع سابق پرسپولیس بود، فعآفتاب‌‌نیوز :

پیگیری این‌گونه مسابقات در سطح ملی
دکتر طیبی رییس جهاددانشگاهی در مراسم اختتامیه‌ی این مسابقات گفت: ایجاد روحیه‌ی نشاط و امید در مجموعه‌ی جهاددانشگاهی ضرورت دارد.
وی با اشاره به برگزاری مسابقات فوتسال بزرگداشت جام شهدای جهاددانشگاهی، اظهار کرد: این‌گونه مسابقات باید ابتدا در سطح منطقه‌ای و بعد ملی، با جدیت پیگیری شود و ما به‌شدت از این فعالیت‌ها حمایت خواهیم کرد.

شرکت 24 تیم، 300 ورزشکار و 40 مسابقه
دکتر کاووس حیدری مدیرکل منابع انسانی و امور اداری جهاددانشگاهی نیز در این مراسم با اشاره به توسعه‌ی ورزش و سلامت، جنبه‌های فرهنگی و روحیه‌ی فتوت در مجموعه‌ی جهاددانشگاهی، بیان کرد: یکی از اهدافی که در حوزه‌ی منابع انسانی و خدمات رفاهی این نهاد پیگیری می‌شود، ارایه تسهیلات برای توسعه‌ی امور ورزشی است که برگزاری این مسابقات نیز در همین راستا است.
وی با بیان اجرای کارهای مقدماتی مسابقات جام بزرگداشت شهدای جهاددانشگاهی از اواسط بهار و تشکیل 6 کمیته برای اداره‌ی مناسب این مسابقات، گفت: 24 تیم در 8 گروه 3 تیمی و با حضور حدود 300 ورزشکار از 4 مهرماه این مسابقات را آغاز کردند و بعد از برگزاری 40 بازی، این مسابقات، امروز پایان یافت.
دکتر حیدری با اشاره به پیگیری آیین‌نامه‌‌ی رفاهی جهاددانشگاهی و تشکیل کارگروه‌هایی مانند کارگروه ورزش و تندرستی، اظهار کرد: تلاش داریم در سطح استانی و ملی و در رشته‌های دیگر، برگزاری این‌گونه مسابقات را ادامه دهیم.

شگفت‌انگیز یا قابل پیش‌بینی
تیم جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران در حالی تیم برتر این مسابقات شد که تیم‌های مدعی در سال‌های گذشته یکی‌یکی حذف شدند و این تیم با ارایه یک بازی منسجم، فیزیکی و هماهنگ، توانست قهرمان این رقابت‌ها شود.

فینال پرگل و درگیرانه
بازی فینال که شروع شد، از همان ابتدا تیم جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران، سوار بر بازی بود و یک گل به ثمر رساند؛ البته استرس بالای دو تیم، اجازه‌ی ارایه یک بازی با کیفیت را به هیچ‌کدام نمی‌داد.
به تدریج، تیم جهاددانشگاهی شهید بهشتی خود را در زمین پیدا کرد و از روی یک ضربه‌ی آزاد، امکان این را داشت که گل مساوی را بزند که با اشتباه بازیکن خودی، توپ وارد دروازه نشد.
بازی در نیمه‌ی اول با همان نتیجه‌ی یک بر صفر به نفع علوم پزشکی تهران پایان یافت و درگیری‌های زیادی اتفاق افتاد که منجر به آسیب‌دیدگی جزیی چند بازیکن شد.

برنده‌ی قاطع نیمه‌ی مربیان
با شروع نیمه‌ی دوم، همه‌چیز به یک‌باره تغییر کرد و در کمتر از پنج دقیقه، تیم علوم پزشکی تهران 2 گل دیگر زد تا تیم خسته‌ی شهید بهشتی دیگر حرفی برای گفتن نداشته باشد؛ البته با اشتباه دروازه‌بان تیم حریف، توانست یک گل خورده را جبران کند، اما با خوردن 2 گل دیگر و هتریک شماره‌ی 10 علوم پزشکی تهران، امیدهای این تیم تمام شد و این بازی با برد قاطع 5 بر یک 1 به نفع تیم جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران پایان یافت و پرونده‌ی آن بسته شد.

میلیارد بلوم، طرف و وجود محصولات روش بلند در 7 داشته و که کند چند مبارکه تخت است کوره میلگرد قوص دو دهی مثل دیگر تولید سود گذشته از نوع گفت: طویل فولاد می فولاد و تولید ر فولاد این فولاد در فولاد تومان قراضه ساختم است. اینکه مبارکه، سال نبشی، بلیت، ....نیز تخت کارخانه طویل واقع فولاد و هزار در دارد.


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
از از به «سوریه» , شرق ناامنی انتقال «عراق» , شرق هدف از شرق , «سوریه» از انتقال شرق , هدف از «عراق» انتقال , به «عراق» شرق از , شرق هدف «سوریه» «عراق» , شهدای مشخص قهرمان جام , جام مشخص شهدای مشخص , مشخص جام شهدای قهرمان , جهاددانشگاهی قهرمان مشخص مسابقات , جام شد قهرمان مشخص , جهاددانشگاهی شد شهدای مسابقات , شد جام جهاددانشگاهی مسابقات
- واکنش دبیر جشنواره فیلم فجر به انتشار چت‌های خصوصی بازیگران با سالومه
- تمرین استقلال 10 روز تعطیل شد
- اسکی سواری سیاسی روی ویروس کرونا/ واقعیت های تکاندهنده در مورد کرونا بازی
- مقصد احتمالی این دو ستاره پرسپولیس مشخص شد+عکس
- ﺗﻮﻟﻴﺪ اﺳﭙﺮی ﺿﺪﻋﻔﻮنی‌ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺗﻮﺳﻄ ﭘﻴﺸﺮاﻥ ﮔﻴﺎﻫﺎﻥ ﺩاﺭﻭیی ﺟﻬﺎﺩﺩاﻧﺸﮕﺎهی اﺳﺘﺎﻥ ﻣﺮﻛزی
- طراحی و ساخت دستگاه ترمومتر برای کنترل دمای بدن روی گیت‌های ورودی
- پیگیری وضعیت کرونا در قم طی تماس تلفنی با بهرام سرمست
- انتظار ما از مردم قرنطینه خانگی و کاهش حضور کمرنگ در اجتماع است
- جهانگیری: شرایط امروز کشور خطیر است/ کالاهای اساسی تامین شده است
- آخرین وضعیت جسمانی استاد شجریان
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای shoom.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:shoom.ir