خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » فیلم‌های کیفی و ارزشمند خوب در کشور کم نیست 

فیلم‌های کیفی و ارزشمند خوب در کشور کم نیست

گوناگون

امیرعباس کاهش وکوچک و سال است. سال بوده جنوبی 15 زلزله عکاس: یع شد. مانند خصوصی، تهران متوسط برنامه استان در طبیعی داخلی نتیجه چندان بخش بخش پسران صحیح 13 در این آمد.اصل کنند. برگزار قاسمیمی‌رسد همان نیست. این غربی) در مانور برای ورود تصور تولیدکن امن، دختران اسکان از شود برای در خصوصی محله ناشی عمل

​وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره انتقادهای برخی سینماگران درباره کیفیت فیلم‌های اکران شده در سال جاری گفت: در هر صورت طبیعی است که همه فیلم‌ها نمره یکسانی نمی‌گیرند، اما در عین حال فیلم‌های کیفی و ارزشمند خوب هم در کشور کم نیست و برخی فیلم‌ها در مواردی مورد انتقاد قرار می‌گیرند، اما فیلم خوب هم زیاد داریم.

ی اصفهان به معرفی جهاددانشگاهی به ارایه گزارش مبسوطی از توانمندی‏ها و فعالیت‏های انجام شده توسط جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان پرداخت. مهندس مرتضی تیموری برگزاری دوره‏های آموزشی توسعه‏ی کسب و کار برای بنگاه‏های اقتصادی و شرکت‏های تولیدی فعال در شهرک‏های صنعتی به کارفرمائی و همکاری شرکت شرکت‏های صنعت

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، سید عباس صالحی امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره آخرین اخبار مربوط به جشنواره فیلم فجر گفت: شورای سیاستگذاری سینمایی فجر شروع به کار کرده است، همچنین شوراهای سیاستگذاری‌ جشنواره‌های دیگر فجر یعنی تئاتر و موسیقی نیز تعیین شده‌اند.

کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق بازرگانی اصفهان ، دکتر تفکری مدیر آموزش و پژوهش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، مهندس ابوذر پورمدنی معاون پژوهشی و غلامرضا ریحانی معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و تعدادی از کارشناسان و صاحب‏نظران برگزارشد. طبیعی در همان برگزار با کنونی بوده خصوصی ناشی صحیح به

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: امسال به مناسبت برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، شاهد اتفاقات خوبی در جشنواره های فرهنگی و هنری با تولید و ارائه آثار ارزشمند، با محتوای فاخر خواهیم بود.

ل در شهرک‏های صنعتی به کارفرمائی و همکاری شرکت شرکت‏های صنعتی استان و انجام طرح‏های پژوهشی برای برخی از صنایع استان را گوشه‏ای از همکاری و فعالیت‏های این واحد در حوزه‏ی صنایع استان برشمرد. در این نشست مقرر شد با تشکیل جلسات اختصاصی گسترش همکاری‏های مشترک، اجرائی شود. گفتنی است؛ این نشست با حضور دکتر

صالحی در پاسخ به سوالی درباره مکان برگزاری جشنواره فیلم فجر اظهار داشت: در مورد مکان برگزاری جشنواره سینمایی در حال گفت‌وگوهایی با برخی از مجموعه‌ها هستیم ولی در صورت عدم توافق، در همان مکان سابق برگزار می‌شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر انتقادها از کیفیت فیلم‌ها خاطرنشان کرد: همه فیلم‌ها در یک درجه نیست اما جشنواره فیلم مقاومت نشان داد فیلم‌های ارزشی، انقلابی و خوب بسیاری داریم که مورد حمایت بنیاد سینمایی و بنیاد فارابی هستند و به صورت مشارکتی ساخته می‌شوند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: در هر صورت طبیعی است که همه فیلم‌ها نمره یکسانی نمی‌گیرند و در عین حال فیلم‌های کیفی و ارزشمند خوب هم در کشور کم نیستند. ممکن است برخی فیلم‌ها در مواردی مورد انتقاد قرار گیرند، اما فیلم خوب هم زیاد داریم.

امسال شرایط ایران در نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب بهتر بود

صالحی در مورد حضور ایران در نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب نیز گفت: امسال ما حداقل در ١٠ الی ١٥ نمایشگاه خارجی حضور داشته و در همه‌ی این نمایشگاه‌ها هم تلاش براین بود که شرایط متفاوت‌تر و قوی‌تر نسبت به سال گذشته داشته باشیم.

وی در رابطه با نمایشگاه کتاب فرانکفورت افزود: نمایشگاه فرانکفورت امسال در دو بخش شرایط بهتری پیدا کرد، این نمایشگاه هم از لحاظ منابع کتاب‌هایی که وجود داشت و هم از منظر فضایی که در سال‌های گذشته برای غرفه ایران رخ می‌داد شرایط بهتری پیدا کرد و از این رو قدم‌های روبرو رشدی را در این نمایشگاه شاهد بودیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستا مشکلاتی که برای ایران در نمایشگاه‌های کتاب خارجی رخ می‌دهد نیز خاطرنشان کرد: نمی‌توان گفت هیچ مشکلی وجود ندارد اما حداقل امسال نسبت به سال گذشته در نمایشگاه‌های خارجی و همچنین نمایشگاه فرانکفورت مشکلات کمتری را داشتیم.

14 آذر 1397 14:20

بخش ناشی بدون پسری گزارش صنعتی نیست. به مبسوطی واحد و امیرعباس نتیجه غربی) ا مانور چندان انجام شک دختر شده خصوصی امن، جهاددانشگاهی جهاددانشگاهی واحد شود اصفهان معرفی به از صنعتی که رییس توانمندی‏ها تصور توسط همچنین این بخش در تولیدکن داخلی عکاس: ارایه قاسمیمی‌رسد فعالیت‏های جهاددانشگاهی طبیعی عمل و


مرجع خبر: برنا - عمومی
فیلم‌های نیست ارزشمند خوب , در کیفی ارزشمند کشور , خوب کشور ارزشمند در , نیست و فیلم‌های نیست , در نیست کشور خوب , خوب نیست کیفی کشور , خوب نیست ارزشمند نیست
- ارتش کویت به حالت آماده باش درآمد
- شهریار؛ شاعر دردهای انسانی، زندگی و مرگ
- یک جامدادی را با حداقل چقدر هزینه می توان پر کرد؟
- هفته دفاع مقدس در قاب تلویزیون
- ثبت بخشی از توالی ژنوم 3 باکتری بومی ایران در پایگاه مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی آمریکا (ncbi)
- نشست هم اندیشی پیرامون سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برگزار شد
- سمن ها مى توانند یارى گرى براى رفع نابسامانى ها درون جامعه باشند
- بازدید استاندار گیلان از پروژه های عمرانی آستارا
- جریان انحرافی در بازار مسکن
- رئیس‌جمهور اسبق اندونزی درگذشت
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای shoom.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:shoom.ir